golden club-armani

دوره های عمومی

یادگیری صفر تا صد زبان انگلیسی در شانزده ترم آنلاین. تجربه دلنشین یادگیری زبان انگلیسی در هر لحظه و هر مکان!

دوره های آنلاین آموزش زبان مرکز آرمانی پس از ده سال تلاش توسط تیم آرمانی در ایران و استرالیا در 16 ترم آموزشی از سطح مبتدی تا پیشرفته ارایه میگردند و تجربه یادگیری هر چهار مهارت زبان “در هر لحظه و هر مکان” را برای شما فراهم میسازند. این دوره ها بهترین فرصت برای یادگیری اصولی و فشرده زبان انگلیسی برای تمام افراد می باشند. روش منحصر بفرد ایمان مافی در آموزش زبان انگلیسی در کنار هزاران تمرین و تکلیف که توسط تیم آرمانی تصحیح می شوند و دسترسی کاربران به سیستم پشتیبانی برای طرح سوالات درسی اصلی ترین ویژگیهای این دوره های آموزش انگلیسی می باشند. حتما دموی رایگان دوره های آموزش انگلیسی ما را ببینید تا به معجزه آنها پی ببرید!

دوره های آیلتس آرمانی

موفقیت آیلتس ساده تر از همیشه! دسترسی به بهترین دوره آیلتس با صدها تمرین و تکلیف در هر لحظه و هر مکان. پیشرفت خود را لمس کنید!

دوره های آنلاین آیلتس آرمانی با ارایه ایمان مافی و تیم استرالیایی آرمانی تجربه لذتبخش پیشرفت محسوس در مهارتهای IELTS را برای شما محقق می سازد. این دوره های مجازی در هر ساعت از شبانه روز قابل دسترس هستند و برای صدها کاربر رویای پیشرفت محسوس نمره IELTS و کسب نمره هفت آیلتس یا بالاتر را محقق ساخته اند. ارایه ایمان مافی به همراه صدها تمرین و تکلیف رایتینگ و اسپیکینگ آیلتس که توسط اساتید مرکز در ایران و استرالیا تصحیح میشوند و دسترسی کاربران به سیستم پشتیبانی برای طرح سوالات درسی اصلتیرین ویژگیهای این دوره های مجازی IELTS فوق العاده می باشند. حتما دموی رایگان دوره های IELTS ما را ببینید تا به معجزه آنها پی ببرید!

باشگاه طلایی-زبان انگلیسی آنلاین

دوره های مجازی ترمیک در شانزده ترم

محتوای آموزشی تعاملی بی نظیر با ارایه ایمان مافی

صدها تست و تمرین تعاملی

امکان ارسال تکلیف صوتی و نوشتاری و دریافت بازخورد دقیق از تیم آرمانی

امکان طرح سوالات درسی از طریق سامانه

دریافت پشتیبانی فنی و آموزشی کامل

تجربه دلنشین یادگیری زبان انگلیسی در هر لحظه و هر مکان

تخفیف ویژه برای اعضای باشگاه طلایی :

براساس تحقیقات و حساسیت بسیار مدیران باشگاه طلایی آموزشگاه زبان آرمانی را به عنوان بهترین و معتبرترین مرکز آموزش زبان غیر حضوری در ایران ارزیابی نمودند.

بر پایه توافق نامه امضا شده میان باشگاه طلایی و آموزشگاه زبان آرمانی، کلیه اعضای باشگاه طلایی از تخفیف استثنائی 20% در استفاده از کلیه خدمات آموزشگاه زبان آرمانی برخوردار گردیدند.

علاقه مندان به ثبت نام در دوره های این آموزشگاه اینجا را کلیک کنند.

یا جهت آشنایی بیشتر با دوره های این آموزشگاه، تست تعیین سطح و ثبت نام با 20% تخفیف به آدرس زیر مراجعه فرمایند.

کد تخفیف همان کد ملی اعضا است.

http://armanienglish.com/language-training-courses/