سمینار ها و استاژ ها

شرکت پیشتازان علوم ورزش ایرانیان با استفاده از تخصص مربیان شناخته شده ایرانی و خارجی ورزش کاراته نسبت به برگزاری سمینار ها و کارگاه های آموزشی تخصصی ورزش کاراته در تهران و مراکز استان ها اقدام می نماید.

سمینار ها با موضوعات متنوع کومیته و کاتا در کلیه سبک های ورزش کاراته با استاندارد بین المللی برگزار می گردند.

ثبت نام در این برنامه ها تنها از طریق عضویت در باشگاه طلایی کاراته امکان پذیر خواهد بود به این صورت که اعضای باشگاه با مشاهده جدول زمان بندی و موضوعات استاژها و همچینین محل برگزاری آنها می توانند نسبت به انتخاب و ثبت نام برای شرکت در یک یا چند استاژ در طول سال اقدام نماید.

این استاژها به طور منظم و در کلاس بین المللی برای خانم ها و آقایان به صورت جداگانه برنامه ریزی و اجرا خواهند شد. کلیه شرکت کنندگان در پایان دوره مدرک مربوط به موفقیت در به پایان رساندن آموزش های ارائه شده را با امضای مدرس دوره دریافت خواهند نمود. در حاشیه این برنامه ها همواره فرصت برای برگزاری نشست های مطبوعاتی، جلسات پرسش و پاسخ برای دست اندر کاران و همچنین ارائه خدمات کمک آموزشی شامل کتب و مجلات تخصصی و گرفتن عکس یادگاری با قهرمانان و غیره برای شرکت کنندگان محیا خواهد بود.

برای مشاهده اطلاعات سمینار ها به پایین صفحه مراجعه فرمایید.

سمینارها و استاژهای بزرگ پایتخت

  • همکاری و هماهنگی با فدراسیون کاراته ایران
  • استفاده از قهرمانان و مربیان طراز اول جهان
  • ارتقاء و اعتلای سطح فنی مربیان و بازیکنان داخلی 
  • آموزش متد های تمرینی جدید دنیا بر مبنای دانش روز کاراته در جهان

سمینارها و استاژهای استانی

  • همکاری و هماهنگی با هیئت های استانی
  • استفاده از قهرمانان و مربیان سازنده داخلی
  • ارتقاء و اعتلای سطح فنی مربیان و بازیکنان داخلی در سطح استان ها
  • کشف استعدادهای دیده نشده و بالقوه در سطح کلیه استان های کشور
همه دسته بندی ها
استاژ
استانی
بین المللی
پویش استعدادهای برتر
Avatar
یکی از اولویت ها و رسالت بسیار مهم کمیته بین المللی المپیک محافظت از سلامت ورزشکاران است. بنابراین، درک درست از آسیب ها و پیشگیری از آن به یکی از ن...
یک روزه
افزودن به لیست دلخواه
125000 تومان
Avatar
یکی از اولویت ها و رسالت بسیار مهم کمیته بین المللی المپیک محافظت از سلامت ورزشکاران است. بنابراین، درک درست از آسیب ها و پیشگیری از آن به یکی از ن...
یک روزه
افزودن به لیست دلخواه
125000 تومان
حسین روحانی
در این کارگاه یک روزه شرکت کنندگان با مبانی مبحث کوچینگ، فرصت ها و تهدید ها، بایدها و نبایدها و همچنین تجربیات عملی ارزشمند این حوزه آشنا خواهند شد.
یک روزه
افزودن به لیست دلخواه
250000 تومان