استعداد یابی

کلیه اعضای باشگاه طلایی می توانند با بارگذاری یک ویدیو از توانایی یا استعداد خاص خود یا بستگان خود از دیده شدن توسط کمیته فنی باشگاه طلایی اطمینان حاصل کنند و مطمئن باشند که ویدیوی ارسالی توسط کارشناسان و اعضای فنی باشگاه طلایی مورد بررسی و تحلیل قرار خواهد گرفت. از میان آنها تعدادی انتخاب و در نظرسنجی اعضای باشگاه قرار می گیرند. نتیجه این نظر سنجی در همایش سالانه اعلام خواهد شد و در نشریه، تارنما و شبکه های مجازی رسمی باشگاه طلایی اطلاع رسانی خواهد گردید و نفرات اول تا سوم تحت حمایت باشگاه طلایی از خدمات زیر به رایگان بهره مند خواهند شد.

شاید قهرمان بعدی ما از میان همین استعدادهای پنهان امکان حضور در میادین بین المللی و افتخار آفرینی برای کشور را پیدا کند.

نحوه تهیه و ارسال ویدئو: کلیپ های ارسالی می بایست با فرمت زیر ارسال گردد. خواهشمندیم دقت لازم را جهت رعایت موارد زیر مبذول بفرمایید. (به فایل هایی که طبق شرایط زیر ارسال نشود ترتیب اثر داده نخواهد شد.)

  • هر یک از اعضا با حساب کاربری خود تنها قادر به ارسال یک فایل ویدئویی با زمان 30 الی 60 ثانیه خواهد بود.
  • دوربین یا تلفن همراهی که برای تهیه ویدئو استفاده میشود می بایست حتماً به صورت افقی (WIDE) و ترجیحاً ثابت باشد تا کمترین لرزش را داشته باشد
  • زاویه دوربین نسبت به نفر اجرا کننده فن می بایست از کنار باشد نه به صورت مستقیم. (به ویدئوهایی که از زاویه رو به رو گرفته شود ترتیب اثر داده نخواهد شد)
  • فرمت ویدئوهای ارسالی می بایست یکی از فرمت های mkv,mp4,avi باشد.

در صورت مطالعه دقیق راهنما اقدام به تکمیل فرم نمایید